AKTUALITY ZE SVĚTA BALENÍ č. 82
THIMM V HOLLEDAU 
ZAHÁJIL NOVÝ PROVOZ
Společnost THIMM letos přináší jednu novinkou za druhou. Po nedávném českém rozmachu přišlo na řadu i sousední Bavorsko. Chcete vědět, do čeho THIMM Verpackung investoval na 60 milionů eur? Prozradíme vám to společně s dalšími detaily z nového provozu. 

 
CO SE V ZÁVODĚ VYRÁBÍ?

 
   
PRAGUE DESIGN WEEK OVLÁDL TANČÍCÍ DŮM 
Zajímá vás, co je v současnosti ve světě designu in? Baví vás nevšední a neokoukané věci? Pak určitě neopomeňte letošní Prague Design Week, který právě probíhá. Podívejme se společně, co pro nás letos přehlídka přichystala. 

 
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 
   
ZVON A PIVO PRO PAPEŽE
Tradice jsou tradice, ale i pít se musí. Čím si letos o Velikonocích připije papež František? Určitě si kromě vína pochutná i na českém pivu. Jaký dárek navíc od českého pivovaru dostal? Pojďme ho společně rozbalit!
 
JAK DARY DO ŘÍMA PUTOVALY?

 
   
KONFERENCE DSCOOP POPRVÉ V ČESKU

Máme pro vás dobrou zprávu. Česko poprvé hostilo konferenci Dscoop. Byli jsme na ní a přinášíme vám nejžhavější novinky ze světa digitálního tisku.

 
CO JSME ZJISTILI?

 
   
VÍTĚZE YOUNG PACKAGE POZNÁME V KVĚTNU
Podávání přihlášek do soutěže se uzavřelo a nyní už jen čekáme na verdikt odborné poroty. S jakým tématem se museli letošní soutěžíci poprat? Kolik se jich do boje o zlato celkem přihlásilo? 
 
KDO ROZHODNE O VÍTĚZI?

 
   
 
ROZHOVOR
 
Kam směřují privátní značky Makra?
Makro uklízí ve svých privátních značkách. Navíc mění, inovuje. Na co se můžete těšit a co už naopak nekoupíte? Na naše otázky odpovídá Lenka Talavášek, Head of Own Brands Management české pobočky.  Na celý rozhovor se můžete těšit už za pár dní v novém vydání Světa balení. 
 
NOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU

 
   
 
ZAPIŠTE SI DO DIÁŘE
 
HOREKA 112
KONGRES NA PODPORU POHOSTINSTVÍ
Zabýváte se balením pro gastro průmysl? Chcete vědět co trápí a co potřebují klienti v tomto oboru? Přijďte na Kongres HOREKA 112 a potkejte se s majiteli a manažery restaurací, hotelů a penzionů z různých koutů země. Navíc budete mít možnost zlepšít své business jednání díky typům a radám mistra etikety, pana Ladislava Špačka!
   
   
WEB
REGISTRACE
 
 
TÉMĚŘ NA VAŠEM STOLE
 
 
NOVÉ ČÍSLO NA CESTĚ

  • Hlavní téma: Balení pro retail a FMCG
  • Rozhovor se šéfkou privátních značek Makra
  • Ofset, fleso, hlubotisk
  • Trendy privátních značek
  • Obaly v automobilové logistice
 
VÍCE
 
     
PŘEDPLATNÉ
 
 
ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU
 
 

Iveta Křížová, šéfredaktorka
Připravili jsme pro vás SB News s nejžhavějšími novinkami za posledních 14 dnů. Doufáme, že vás nový design zaujme a budeme se pravidelně setkávat zde u SB News na sociálních sítích i stránkách Světa balení.

E-MAIL
WEB
FB
 
 

Iva Mičuda, předplatné
Uživatelé obalových řešení mají zasílání časopisu Svět balení zdarma, výrobci zaplatí za roční předplatné (šest čísel) 480 korun. V případě zájmu o časopis mě kontaktujte e-mailem nebo klikněte na ikonu Předplatné.


E-MAIL
PŘEDPLATNÉ
LINKEDIN
 
 


SB NEWS JE 360° MÉDIEM SKUPINY

Atoz packaging
Toto obchodní sdělení je rozesíláno společností Atoz Studio s. r. o.
Proč jsem dostal tento e-mail? Tento e-mail byl odeslán na adresu pedro.stransky@gmail.com.
Pro odhlášení z odběru obchodních sdělení SBnews klikněte zde.